Zoborská pyramída opäť ožíva. Na mieste jedného z najkrajších výhľadov na Nitru, pri výstupnej stanici bývalej lanovky vznikol fotopoint, ktorého výstavbu podporila aj naša firma. Drevený rám s nápisom Nitra nesie na svojich pleciach Corgoň.

Fotopointy nájdete v mnohých európskych i svetových mestách. Sú to turisticky vyhľadávané miesta najmä kvôli pekným záberom, ktorými sa návštevníci môžu pochváliť napríklad na sociálnych sieťach. A prirodzene tak rastie návštevnosť danej lokality.

Fotopoint v Nitre tento týždeň symbolicky otvorili primátor mesta Marek Hattas, výkonný riaditeľ Foxconn Slovakia Peter Hrčka a Andrej Berkeš z OZ Zoborský skrášľovací spolok, ktorých od výstupu na Zobor neodradilo ani nepriaznivé počasie. Všetci sa zhodli, že priestor Pyramídy si zaslúži väčšiu revitalizáciu. Práve nový fotopoint môže byť prvým prvkom, ktorý toto miesto zatraktívni a pritiahne naň aj viac návštevníkov.

Nová atrakcia je už krátko po svojom osadení veľmi populárna. Neváhajte aj vy a naplánujte si cez víkend výlet do prírody, a keď sa hore pri fotopointe odfotíte, nezabudnite označiť napríklad Foxconn Slovakia, Mesto Nitra alebo Nitriansku komunitnú nadáciu.

     

Ďalšie články

INOVATÍVNEJŠIA NITRA VĎAKA FOXCONNU

18. apríla 2024

INOVATÍVNEJŠIA NITRA VĎAKA FOXCONNU

Čítať ďalej
DARUJTE HODINU NAŠEJ ZEMI

23. marca 2024

DARUJTE HODINU NAŠEJ ZEMI

Čítať ďalej
PATRÍME K NAJINOVATÍVNEJŠÍM FIRMÁM NA SVETE

07. marca 2024

PATRÍME K NAJINOVATÍVNEJŠÍM FIRMÁM NA SVETE

Čítať ďalej