V nitrianskej synagóge sa oceňovali dobrovoľníci a subjekty, ktoré majú srdce na rozdávanie. Na trinástom ročníku slávnostného oceňovania dobrovoľníkov Nitrianskeho kraja Srdce na dlani 2023, ktoré organizovalo Nitrianske centrum dobrovoľníctva, nechýbali ani zástupcovia Foxconn Slovakia.

Naša firma získala nomináciu v kategórii subjekt podporujúci dobrovoľníctvo. Za nomináciu srdečne ďakujeme občianskemu združeniu Zoborské včely, s ktorým rozvíjame spoluprácu v oblasti spoločensky zodpovedných aktivít spojených s ochranou životného prostredia už druhý rok.

Celkovo bolo na podujatí nominovaných 97 dobrovoľníkov, ktorým osobne poďakovali primátor Nitry Marek Hattas a vedúca oddelenia oddelenia mládeže, telesnej kultúry a športu Nitrianskeho samosprávneho kraja Alena Jančoková Žáčiková. Dobrovoľníci získali 41 nominácií v 7 kategóriách v oblasti spoločenského života, rozvoja komunity, ochrany životného prostredia, kultúry, výchovy a vzdelávania, z ktorých napokon vzišlo 8 víťazov.

Jedným z laureátov sa stal aj Martin Sedlák, ktorý si vďaka množstvu charitatívnych zbierok, podujatí, ale i dlhodobému rozvoju osvety dobrovoľníctva medzi rovesníkmi, odniesol prvenstvo za Dobrovoľníka do 18 rokov. Sme hrdí, že Martin je zároveň aj študentom duálneho vzdelávania vo Foxconn Slovakia. Gratulujeme Martin!

Viac informácií a príbehov nominácií nájdete >

Ďalšie články

INOVATÍVNEJŠIA NITRA VĎAKA FOXCONNU

18. apríla 2024

INOVATÍVNEJŠIA NITRA VĎAKA FOXCONNU

Čítať ďalej
DARUJTE HODINU NAŠEJ ZEMI

23. marca 2024

DARUJTE HODINU NAŠEJ ZEMI

Čítať ďalej
PATRÍME K NAJINOVATÍVNEJŠÍM FIRMÁM NA SVETE

07. marca 2024

PATRÍME K NAJINOVATÍVNEJŠÍM FIRMÁM NA SVETE

Čítať ďalej