Nákupca

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1545 EUR + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 18 EUR až do 180 EUR

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rád komunikujete v anglickom jazyku, nebojíte sa vyjednávania s dodávateľmi, ste navyše precízny a zodpovedný? Ak áno, čítajte ďalej! Do tímu nákupcov hľadáme skúseného kolegu, ktorý ocení dynamické pracovné prostredie a nezľakne sa práce v exceli.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

• nákup komponentov na základe výrobného plánu
• koordinácia dodávok a pravidelný monitoring stavu materiálových požiadaviek
• komunikácia (vyjednávanie) s dodávateľmi a dopravcami
• riešenie reklamácií a problémov s dodávkami
• sledovanie skladových zásob a ich optimalizácia
• spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci spoločnosti
• pravidelný reporting na základe požiadaviek manažmentu

Benefity

  • koncoročný bonus
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,70€
  • príspevok na dopravu od 18€ do 180€
  • náborová prémia do výšky 600€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské I. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto pozícia je vhodná pre toho, kto:

  • hovorí plynule anglicky (B2)
  • sa pri práci s excelom nezapotí (pokročilý/expert)
  • je schopný pracovať v dynamickom prostredí plnom zmien
  • sa nebojí nových výziev
  • je komunikatívny
  • má analytické myslenie a oko pre detail