Technik inšpekčných strojov - AOI

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Dolné Hony, Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1385€ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€.

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste oduševnený elektrokutil a hľadáte prácu v Nitre? Máte elektrizujúci pocit, keď sa Vám podarí opraviť nejaký domáci spotrebič? Tak potom hľadáme práve Vás.

Vyrábajte vlastnými rukami dosky, ktoré znamenajú svet. Staňte sa súčasťou tímu Foxconn – svetového lídra v elektrotechnike. Vo Foxconn Slovakia okrem svetových TV vyrábame aj dosky plošných spojov SMT technológiou.

Dosky plošných spojov sú základným a jedným z najdôležitejších súčastí elektronických zariadení – cez vodivé body a spoje sa na nich spájajú ďalšie komponenty.

Získajte stabilnú prácu u svetového lídra vo výrobe elektrotechniky a jedného z Najzamestnávateľov 2021 na Slovensku. Vo Foxconne Vás čaká férový plat a viac ako 15 benefitov.

Možno aj Vašou náplňou práce bude:

  • zabezpečovať nepretržitý chod inšpekčných strojov (AOI) vo výrobných linkách SMT
  • samostatne riešiť vzniknuté technické problémy na AOI
  • vykonávať pravidelné kalibrácie AOI strojov
  • nastavovať AOI stroje podľa výrobných modelov
  • zapracovávať ECS do programov a evidovať zmeny v programoch
  • zavádzať nové modely do výrobného procesu
  • podieľať sa aj na tvorbe programov a spravovaní knižníc AOI strojov
  • vykonávať tzv. missing testy na AOI strojoch podľa plánu
  • dodržiavať štandardy a postupy k zamedzeniu procesnej chyby
  • spolupracovať aj s ďalšími oddeleniami ohľadom dodržania kvality
  • navrhnúť zlepšenie procesov, opráv a efektivity zariadení alebo nástrojov

 Práca na 8 hodín v 1-zmennej prevádzke.

Benefity

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • závodné stravovanie od 1,46€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
  • elektrovyhláška §22
  • anglický jazyk na úrovni začiatočník
  • MS Office – na mierne pokročilej úrovni
  • skúsenosť s programovaním AOI strojov
  • technické myslenie
  • predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícií - vítaná