Inžinier kvality

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1250

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kvalita našich výrobkov je pre nás prvoradá, venujeme jej preto maximálnu pozornosť. Ak máte cit pre detail, je pre Vás dôležité odviesť svoju prácu čo najlepšie a chceli by ste riadiť vlastný tím, čítajte ďalej! Náš nový kolega/kolegyňa bude riadiť tím vstupnej kontroly a zodpovedať za celkový chod pracoviska vstupnej kvality a skladových priestorov.

Zdá sa Vám to málo? Dáme Vám priestor ukázať čo vo Vás je a zveríme Vám aj ďalšie úlohy.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou tiež bude:

  • evidencia a riadenie inšpekcií
  • tvorba inšpekčných plánov v SAP QM module
  • tvorba ISO dokumentácie a zodpovednosť za riadenie dokumentácie ISO 9001
  • školenie interných a externých pracovníkov (vstupné, periodické a pod.)
  • organizovanie a riadenie inšpekcií a reworkov v spolupráci s externými spoločnosťami
  • estimácia nákladov a reportovanie výsledkov dodávateľom
  • príprava a prezentovanie výsledkov vstupnej kontroly
  • spolupráca s inými oddeleniami naprieč spoločnosti

Pracovná doba je flexibilná.

Benefity

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • závodné stravovanie od 1,49€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto práca je vhodná pre toho, kto:

  • je samostatný a proaktívny
  • je flexibilný a dôsledný
  • má predchádzajúcu skúsenosť s prácou v SAPe (je výhodou)
  • vie komunikovať v anglickom jazyku
  • má riadiace a organizačné schopnosti
  • je zručný v používaní MS office