Account manager

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 2500€ + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150€

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného account managera, ktorého úlohou bude:

  • Vyjednávanie so zákazníkom o obchodnom pláne a pláne výroby
  • Formulácia a prezentácia projektovaného obchodného plánu dovnútra spoločnosti
  • Vypracovanie cenovej kalkulácie predajných cien s ohľadom na projektovaný obchodný plán
  • Vyjednávanie so zákazníkom o predajných cenách
  • Projekcia a analýza budúcej ziskovosti, prezentácia výsledkov vedeniu spoločnosti
  • Monitorovanie priebežnej ziskovosti zákazníckych produktov, analýza odchýlok od plánu a komunikácia nálezov dovnútra spoločnosti a aj voči Zákazníkovi
  • Analýza štruktúry nákladov a formulácia kľúčových ukazovateľov smerujúcich k dosiahnutiu projektovanej výsledku
  • Monitorovanie priebežných výsledkov zákazníka a spolupráca s Managementom spoločnosti na definovaní a aplikovaní nápravných opatrení
  • Spolupráca pri tvorbe a monitorovaní celofiremného rozpočtu
  • Spolupráca s New Business Development oddelením pri cenových ponukách nových projektov

Pracovná doba je flexibilná.

Benefity

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • sick day
  • možnosť práce z domácnosti
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,46€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto pozície ja vhodná pre toho kto:

  • má SŠ alebo VŠ vzdelanie vo finančnom odbore
  • má predchádzajúcu prax na obdobnej pozícii min. 1 rok
  • plynule komunikuje v angličtine (min. úroveň B2)
  • má pokročilú znalosť MS office (Excel, Powerpoint)
  • má analytické a reportingové zručnosti
  • je orientovaný/á na detail
  • chápe podvojnému účtovníctvu a účtovným procesom výrobnej spoločnosti
  • chápe ERP systémy (ideálne praktická skúsenosť so SAPom)
  • má vysokú mieru samostatnosti a zodpovednosti