Finančný kontrolór

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1350 + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15 EUR až do 150 EUR

Druh pracovného pomeru: Skrátený úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca s číslami Vás napĺňa, máte radi keď sú veci pod kontrolou, ale nerozhodí Vás ani neplánovaná požiadavka. Príprava prezentácií a reportov dávajú priestor Vašej kreativite a Vášmu detailnému oku neujde ani najmenšia odchýlka. Ak tento popis sedí na Vás, čítajte ďalej.

Možno práve Vašou náplňou práce bude:

  • Spolupráca pri tvorbe rozpočtu a mesačnej účtovnej uzávierke
  • Validácia správnosti zaúčtovaných nákladov a výnosov
  • Zber a analýza finančných údajov na profitcentrách, analýza, interpretácia a vysvetľovanie odchýlok od plánu
  • Reporting plánovaných a aktuálnych výsledkov do centrály
  • Príprava prezentácií pre manažment
  • Kontrola efektívnosti čerpania operatívnych výdavkov
  • Kontinuálne hľadanie príležitostí na zlepšenie procesov a návrh možných riešení

Pracovná doba je flexibilná

Pracovná pozícia sa obsadzuje ako zástup za dlhodobú PN na 6 mesiacov a na skrátený 7-hodinový úväzok

Benefity

Aké benefity získate vďaka práci vo Foxconn Slovakia?

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • sick day
  • možnosť práce z domácnosti
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,46€
  • príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto pozícia je vhodná pre toho kto:

  • má min. SŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • zvládne komunikovať v angličtine na pokročilej úrovni (písomnou formou)
  • výborne pracuje s MS Excel (pokročilý)
  • pracoval v minulosti s MS Power BI a SAP (FI-CO modul)  - výhodou
  • má prax v oblasti controlingu aspoň 1 rok
  • je flexibilný a zodpovedný pri riešení zadaných úloh
  • dokáže myslieť analyticky, zvládne vytvárať pokročilé analýzy

Kontakt