Zmenový líder výstupného skladu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Dolné Hony, Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1700 EUR+ pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 18 EUR až do 180 EUR

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného lídra, ktorý svojou prirodzenou autoritou zvládne nastoliť poriadok na pracovisku a zároveň zachovať príjemnú pracovnú atmosféru. Lídra, ktorý bude svojim kolegom oporou a vzorom aj v náročnejších pracovných situáciách a ktorého práca s ľuďmi napĺňa.

Ak máte skúsenosti s koordináciou pracovného tímu, máte organizačné schopnosti a dokážete ľudí nasmerovať a motivovať k dosiahnutiu čo najlepších výsledkov, čítajte ďalej.

 Popis práce:

  • riadenie a koordinácia pracovných tímov
  • práca v systéme SAP
  • koordinácia skladového hospodárstva a inventúr
  • tvorba reportov a analýz
  • spolupráca s inými oddeleniami

Práca na 8 hodín v 1-zmennej prevádzke.

Benefity

  • zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • koncoročný bonus
  • tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podpora zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • závodné stravovanie od 1,70€
  • príspevok na dopravu od 18€ do 180€
  • náborová prémia do výšky 300€
  • životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • odmena za odpracované roky
  • príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • SŠ vzdelanie
  • MS Office - mierne pokročilý
  • schopnosť riešiť problémy v časovej tiesni
  • skúsenosť s vedením ľudí
  • predchádzajúca skúsenosť z výrobného prostredia
  • znalosť systému SAP
  • anglický jazyk na základnej úrovni
  • zodpovednosť