Pridaj sa do skvelej partie technikov a vytváraj špičkovú elektroniku pre lídra na trhu.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1400 € brutto

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nebaví ťa už, byť stále v práci zamazaný od oleja? U nás dbáme nielen na čistotu pracoviska, ale aj tvoje zdravie.

Strojov máme síce veľa, ale nemusíš sa báť, že budú všetky tvoje:

  • na niektorom spravíš kontrolu kondície strojov na SMT linkách počas výroby
  • na inom zase na Testingu
  • občas ťa bude čakať oprava strojov na Laser Marker linke alebo riešenie kvalitových problémov
  • nevyhneš sa ani zmene modelov na SMT linkách, či kalibrácii SMT strojov

U nás nemyslíme iba na tvoj pracovný výkon. Preto ťa radi podporíme aj:

  • tréningovým a rozvojovým programom (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • podporou zdravého životného štýlu (podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • a taktiež životným a úrazovým poistením hradeným firmou

Čo na to povieš, budeš náš nový kolega? Super. Dáme vedieť našim technikom, že budú mať nového parťáka.

Benefity

U nás si prácu vážíme a vieme ju oceniť nielen mzdou, ale aj:

  • koncoročným bonusom, ktorý sa odvíja od tvojej mzdy
  • možnosťou využiť sick day, keď ťa prekvapí nečakaná životná situácia
  • zľavami na nákup produktov, na ktorých výbore sa budeš svojou prácou podieľať aj ty
  • závodným stravovaním od 1,70€, či príspevkom na dopravu od 18€ do 180€
  • náborovou prémiou do výšky 600€, ak nám odporučíš kolegu nielen na tvoje pracovisko

Máme toho ešte oveľa viac, ale to si už povieme na osobnom pohovore. Nezabudni nám poslať svoj životopis, aby sme ťa mohli kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Ako technik opráv určite vieš, že:

  • bez zodpovednosti to nepôjde, pretože bez teba stroj nebude fungovať
  • nemusíš byť native spíker, ale pár zakladným frázam v angličine sa nevyhneš
  • technická zručnosť je základom dobre vykonanej opravy
  • bez §21 sa ďaleko nedostaneme

Okrem toho je tu pár vecí, ktoré ti pridajú body navyše:

  • skúsenosti s SMT technológiou
  • logické myslenie a schopnosť riešiť problémy