Systémový inžinier pre oddelenie TV produkcie

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1700

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na Oddelenie výroby hľadáme IT Systémového Inžiniera. Ak máte skúsenosti s návrhom systémových riešení, analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy, máme pre Vás mimoriadne zaujímavú pracovnú ponuku.

Možno aj Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Návrh systémových riešení zadaných úloh
  • Optimalizácia spôsobu real-time zberu úloh
  • Tvorba nástrojov pre operatívne zobrazovanie výrobných dát
  • Definovanie požiadavky na systémové nástroje, ktorých vývoj a realizácia je zadávaná tretej strane
  • Definovanie akceptačných kritérií pre nové systémové riešenia a aplikácie, realizácia ich funkčných testov

Pracovná doba je flexibilná.

Benefity

  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • Sick day
  • Tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • Podpora zdravého životného štýlu (Multisport karta, podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • Starostlivosť o zamestnanca počas pandémie (bezplatná distribúcia jednorazových rúšok a dezinfekčných gélov)

Čítajte ďalej, ponúkame Vám toho oveľa viac:

  • Závodné stravovanie od 1,10€
  • Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • Náborová prémia do výšky 300€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Odmena za odpracované roky
  • Príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • Príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto pozícia je vhodná pre toho, kto:

  • má vysokoškolské vzdelanie II. stupňa
  • je schopný samostatne riešiť pridelené úlohy a projekty
  • má komunikačné schopnosti
  • má analytické myslenie, schopnosť definovať a popísať riešené projekty a požadované riešenia vo forme vývojového diagramu resp. procesnej mapy
  • má základný prehľad o databázových aplikáciách ( Power BI, SharePoint, MS Acces, MS Visio)
  • má základná znalosť UML, databázových systémov a relačných databáz, ERP systémov (SAP a pod.) a informačných systémov, SQL