Hľadáme zodpovedného SAP technika!

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1021 € + pre každého zamestnanca príspevok na dochádzanie do práce vo výške od 15€ až do 150 €

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Dvojzmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste zodpovedný, komunikatívny a práca so systémom SAP či MS Office Vám nerobí žiadny problém? Máme pre Vás skvelú správu, nakoľko do nášho tímu práve hľadáme proaktívneho SAP technika.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • systémový príjem a výdaj materiálov
  • tvorba zoznamov materiálov potrebných pre výrobu
  • tvorba systémových rezervácií
  • tlač štítkov, kontrola skladu
  • príprava reportov a analýz nadriadenému
  • podieľanie sa na inventúrach

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • Zamestnanecká autobusová doprava
  • Klimatizované a čisté výrobné prostredie
  • Závodné stravovanie od 1,10€
  • Starostlivosť o zamestnanca počas pandémie (bezplatná distribúcia jednorazových rúšok a dezinfekčných gélov)

 Čítajte ďalej, ponúkame Vám toho oveľa viac:

  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • Odmena za odpracované roky
  • Príspevky pri životných udalostiach (narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • Príspevok pre školopovinné deti
  • Podpora zdravého životného štýlu (Multisport karta, podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • Náborová prémia do výšky 300€
  • Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto pozícia je vhodná pre toho, kto

  • má SŠ vzdelanie s maturitou
  • ovláda MS Office a SAP systém
  • je samostatný, zodpovedný, precízny
  • má proaktívny prístup k práci
  • otvára dvere inovatívnosti
  • ovláda skladové hospodárstvo (výhodou)
  • vie anglický jazyk – základy