Nákupca nevýrobného materiálu

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce: Nitra

Termín nástupu ASAP

Ponúkaný plat (brutto): 1250 brutto

Druh pracovného pomeru: Plný úväzok
Jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu nákupcov hľadáme odborníka na vyjednávanie s dodávateľmi. Preto ak ste komunikatívny, viete pohotovo reagovať a nedáte sa len tak odbiť, máme pracovnú príležitosť stvorenú pre Vás. Ak máte navyše skúsenosť s nákupom nevýrobného materiálu a presne viete na akého dodávateľa sa obrátiť, veríme, že práve Vaše skúsenosti budú pre nás prínosom.

Možno práve Vašou pracovnou náplňou bude:

  • Vyhľadávanie a kontaktovanie nových dodávateľov, analyzovanie cenových ponúk
  • Vedenie obchodných rokovaní s potenciálnymi dodávateľmi, vyjednávanie a dohadovanie zmluvných podmienok
  • Participácia na dosahovani cieľov oddelenia a príslušný reporting
  • Obstarávanie nevýrobného materiálu na základe predschválených interných objednávok z rôznych oddelení
  • Vystavovanie objednávok, spracovanie potvrdení, sledovanie materiálu a distribúcia na príslušné oddelenie
  • Verifikácia a spracovanie došlých faktúr

Pracovná doba je flexibilná.

Benefity

  • Zamestnanie v stabilnej spoločnosti s 25 ročnou tradíciou
  • 13. a 14. plat
  • Sick day
  • Tréningový a rozvojový program (interné aj externé odborné a softskills školenia, jazykové kurzy)
  • Podpora zdravého životného štýlu (Multisport karta, podpora aktívnych športovcov, vitamínové balíčky, vstupenky na športoviská)
  • Zamestnanecké výhody v podobe zliav na nákup výrobkov alebo služieb
  • Pravidelné zamestnanecké akcie a darčeky pre zamestnancov
  • Aktívne zapájanie zamestnancov do dobrovoľníckych aktivít (darovanie krvi, Naše mesto, environmentálne aktivity,...)
  • Starostlivosť o zamestnanca počas pandémie (bezplatná distribúcia jednorazových rúšok a dezinfekčných gélov)

Čítajte ďalej, ponúkame Vám toho oveľa viac:

  • Závodné stravovanie od 1,10€
  • Príspevok na dopravu od 15€ do 150€
  • Náborová prémia do výšky 300€
  • Životné a úrazové poistenie hradené firmou
  • Odmena za odpracované roky
  • Príspevky pri životných udalostiach ( narodenie dieťaťa, úmrtie v rodine)
  • Príspevok pre školopovinné deti

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

Stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Táto práca je vhodná pre toho, kto:

  • nemá problém s komunikáciou v anglickom jazyku ( prevažne v písomnej forme )
  • sa pri práci s excelom nezapotí
  • rád pracuje v dynamickom prostredí
  • riešenie problémov považuje za príjemné spestrenie dňa
  • nebojí sa nových výziev
  • má vyjednávanie v krvi
  • pozná SAP ( výhodou)