Expandujeme v elektromobilite

Elektromobilita prináša nielen zelenšiu budúcnosť, ale aj nové možnosti pre ľudí na cestách. Konektivita medzi vozidlami, automatizovaná a autonómna jazda či prepojenie s cloudovými systémami už nie sú vzdialenou víziou ale realitou.

Všetky tieto funkcie si však vyžadujú veľké množstvo výpočtových kapacít, ktoré riadiace jednotky automobilov v súčasnosti nedokážu pokryť. Preto funkcie nových vozidiel bude riadiť niekoľko mimoriadne výkonných počítačov a nie desiatky samostatných riadiacich jednotiek.
Našim cieľom je prinášať aj v tejto oblasti globálnym automobilovým značkám riešenia na mieru v súlade so stratégiou skupiny Foxconn “3+3” zameranou na elektrické vozidlá.

Hľadáme nadšencov, ktorým ponúkame

Príležitosť

1

V rámci nového projektu získate unikátnu možnosť tvoriť mobilitu budúcnosti. Nový tým bude úzko spolupracovať nielen s našou centrálou, ale aj so zákazníkmi na celom svete.

Vzdelávanie

2

Chuť učiť sa je v tomto projekte kľúčová. Produkty, ktoré budeme pre našich zákazníkov vyrábať, patria k absolútnej špičke v oblasti automotive a trúfnu si na ne len tí najlepší na svete.

Budúcnosť

3

Udržateľná, spoľahlivá a vysokovýkonná. Taká by mala byť elektromobilita, aj naše produkty. A k tomu sú potrební tí najlepší zamestnanci.

Pracujte i vy na EV

Pomôžte nám stať sa jednotkou v elektromobilite. Sme na najlepšej ceste byť priamym dodávateľom pre svetové automobilky a postúpiť na úroveň Tier 1.

Ak máte vášeň pre autá a chcete sa podieľať na výrobe mozgov automobilov budúcnosti, máte jedinečnú príležitosť ukázať svoje schopnosti.

Pozrite si voľné pracovné miesta v novom projekte, ktorý práve spúšťame. Nájdete ich na intranete alebo v aplikácii.

ctabanner

Obsaďte si svoje
miesto na EV projekte

Voľné pozície
s